Schody

Tradičné schody - rebrík

Schody musia zabezpečiť pohodlný a bezpečný vstup do bazéna. Zvyčajne sú vyrobené z nerezovej ocele a to buď v jednom kuse alebo v dvoch častiach, s protišmykovými ponorenými stupienkami a zábradlím upevneným externe. V prípade veľkých bazénoch sa používa viac ako jedna sada rebríkov a najmä v blízkosti mostíka.

 

 

Románske schody

Umožňujú ľahší vstup do vody. Románske schody vytvárajú skutočný relaxačný priestor. Ak je požadované, môžu sa súčasťou schodov stať vírivky. Románske kroky musia byť súčasťou projektu ako konštrukčné súčasti bazénu.

 

 

 

 

 

 

Zapustené schody

Sú umiestnené v bočnom výklenku. Majú podobné využitie ako románske schody, ale majú obdĺžnikový profil. Sú vhodné pre športovcov, pretože umožňujú využitie celej šírky bazéna. Vstavané schody majú nižší estetický dopad ako románske schody a ich lineárna konštrukcia perfektne ladí s priamočiarimi tvarmi.

 

 

 

 

 

Nerezové schody

Kompletne vyrobené z nerezových panelov Proteus® a priamo zložené v továrni, kde sú potiahnuté s PVC a matracom Softwalk® a s protišmykovým PVC. Rýchlosť zhotovenia v továrni umožňuje ušetriť čas na inštaláciu bazéna. Modely: románsky, štvoruholníkový a trojuholníkový.