Prekrytia

Slepé prekytie

Toto prekrytie je tvorené z pevných dutých lamiel z PVC zváraných ultrazvukom. Prektyie sa prispôsobuje tvaru bazéna a môže byť integrované do štruktúry a tak skryté z dohľadu. To umožňuje znížiť stratu tepla, a tým predlžuje dobu používania bazéna. V prípade vnútorných bazénov znižuje odparovanie a chráni prostredie pred poškodením spôsobeným vlhkosťou.

pre video kliknite tu

 

Izotermické prekrytie

Prekrytie vyrobené zo svetlomodrého pluriballu, ľahké a silné, ovládané ručne alebo automaticky, znižuje náklady bazéna počas obdobia, v ktorom sa používa. Znižuje odparovanie a stratu tepla pri nízkych nákladoch a udržuje hladinu vody čistejšiu.

pre video kliknite tu

 


Zimné prekrytie

Extra ľahké, vyrobené zo zosilnenej textílie. Prektytie na uzavretie bazéna v zime, odolné voči poveternostným podmienkam a poškodzovaniu UV žiarením. Udržuje vodu v takom stave, že je použiteľná počas ďalšej sezóny.

 

 

 

Teleskopické prestrešenie

Predlžuje dobu používania bazéna a zapadnú perfektne do akéhokoľvek environmentu, či už zo strany prírodnej alebo architektonickej. Teleskopické moduly zapadajú jeden do druhého a vytvárajú otvárateľno-zatvárateľný systém.