Jednotka I-bazén / I-Pool

Úplne nový systém pre kontrolu a riadenie bazéna predstavuje naozaj jednoduché použitie vďaka automatickému ventilu – nevykonávate ručne obvyklé manuálne operácie ako je pranie, čistenie a údržbu. I-pool / I-bazén automatická riadiaca jednotka je vybavená pre ľahkú prevádzku chemickými dávkovacími čerpadlami a chemickým manažmentom vody. Má programovateľný mikroprocesor a multifunkčné diaľkové ovládanie, prostredníctvom ktorého je možné riadiť filtračný a cirkulačný čas, osvetlenie, teplotu vody, iných príslušenstiev ako fontány, kryty bazénov, masážne trysky alebo gejzíry, a zároveň môže byť pripojený s akýmikoľvek snímačmi. Okrem toho riadi a reguluje teplotu vody.

Diaľkové ovládanie umožňuje riadenie všetkých parametrov bazéna – automatické alebo manuálne funkcie. Môže byť umiestnený, podľa potreby, vo vnútri alebo vonku (pod strechou): je v skutočnosti pripojený k hlavnej riadiacej jednotke jednoduchým káblom. Ponuka programu a prevádzkovania automatickej riadiacej jednotky je veľmi jednoduchá a pripomína všeobecne používané zariadenia na ochranu proti krádeži alebo pri zavlažovacích systémov. Jednotka je doplnená s displejom pre alarmy a výstrahy.

I-pool / I-bazén automatická riadiaca jednotka je tiež dodávaná s interným bezpečnostným systémom pre prípad chyby alebo nesprávneho fungovania, aby sa zabránilo poškodeniu bazéna.

I-bazén / I-bazén automatická riadiaca jednotka umožňuje presné a jednoduché ovládanie bazéna a je veľmi ľahko programovateľné a použiteľné. Každopádne sme vám k dispozícii, ak budete potrebovať pomoc.