O firme

A. di. Arcobaleno

Vďaka skúsenostiam a schopnostiam získavaných počas dlhého obdobia prácou vo výrobe teleskopických krytov, A. di Arcobaleno je lídrom s ochrannou známkou v tomto odvetví. Bohatá ponuka prestrešení môže uspokojiť konkrétne potreby zákazníka a taktiež uspokojiť dopyt veľkých športových zariadení. Schopnosti, vedomosti, skúsenosti, vysoká kvalita a zameranie na detaily: to sú základné hodnoty A. di Arcobaleno.

 

Výroba

Naše teleskopické kryty majú štruktúru z hliníka a polykarbonátu. A. di Arcobaleno je neustále učiacou sa firmou, optimalizuje výrobné procesy a má výhradné vlastníctvo technológií používaných v práci s hliníkom (technické vlastnosti, výrobné náradie a stroje). Tieto procesy prebiehajú pomocou moderného číselného kontrolného mechanizmu.

 

Úspora energie

Vďaka systému prepojenia medzi elementmi a použitiu vysoko kvalitných materiálov, teleskopické kryty A. di Arcobaleno optimalizujú prirodzený skleníkový efekt, množstvo vody po krytom a okolitú teplotu. Z toho dôvodu, môžete použiť svoj ​​bazén viac dní v roku, a to aj v noci, a môžete ušetriť peniaze za vykurovanie.

 

 

Bezpečnosť

Nebojte sa o deti a domáce zvieratá, naše prestrešenia zaručujú najvyššiu bezpečnosť vášho bazéna: existujú bezpečnostné zámky na každý element, ako aj na dverách a oknách, takže môžete obmedziť prístup k bazénu podľa potreby. Okrem toho sú polykarbonátové panely vyrobené z odolných materiálov.

Naše prekrytia nepotrebujú žiadne koľajnice na podlahe: je to dôležitý detail. Nie je žiadne riziko zakopnutia a zranenia, ako náhle zatvoríte kryt a otvoríte bazén, nemáte žiadnu prekážku.

 

Čistota

Teleskopické kryty A. di Arcobaleno sú zárukou lepšej čistoty vášho bazéna a jeho okolia: chránia váš bazén voči atmosférickým vplyvom ako je dážď alebo vietor, a taktiež proti hmyzu, zvieratám, listom a konárom. Navyše, správnou filtráciou UV žiarenia, sa obmedzil rozvoj rias a mikroorganizmov.

 

Spoľahlivosť

Kvalita je základným zákonom vo výrobe prestrešení A.di Arcobaleno: budeme študovať a hodnotiť opatrne každý projekt, aby vyhovoval vašim potrebám, kým nenájdeme najlepšie riešenie aj z estetického aj technického pohľadu.

Nasledujúce detaily dokazujú pevnosť a spoľahlivosť charakterizujúcu naše prestrešenia:

- Každá tabuľa polykarbonátu sa vkladá do hliníkových profilov a je chránená tesnením z dutralu po oboch stranách, dvojitá ochrana zabraňuje vode dostať sa do polykarbonátu aj profilu.

- Spodná hrana prestrešenia je s podlahou spojená  dvojlôžkovými kefami tak, aby bol zaručená maximálna čistota bazéna.

- Upevňovacie strmene sú vyrobené z tlakom liateho hliníka z dôvodu dodržania estetickej elegancie štruktúry a zaisenia čo najlepšiej odolnosti proti atmosférickým vplyvom: sú upevnené na podlahe bezpečnostnými zámkami.

- Skrutky a príslušenstvo sú vyrobené z nerezovej ocele AISI 316 A4.

- Používaný polykarbonát je vyrábaný a dodávaný výrobcom svetovým výrobcom č.1 a je vyladený tak, aby odolával UV žiarenia na oboch stranách.

- Pre zabezpečenie maximálnej využiteľnosti a životnosti má každý profil uhly z tlakom liateho hliníka; tieto uhly sú pokryté priliehavým profilom, tak aby ponúkli optimálny dizajn.

- Naše prestrešenia majú vynikajúcu stabilitu a sú veľmi ľahko manipulovateľné, a to dokonca aj bez koľajníc na podlahe.

 

Certifikáty

Získanie certifikátu manažérstva kvality ISO 9001:2008 je dôkazom vysokých kvalitatívnych štandardov firmy A. di Arcobaleno.
Najväčším dôkazom našej kvality je však spokojnosť zákazníkov; toto je dôvod prečo spoločnosť neustále optimalizuje výrobný proces tak, aby našla účinný spôsob uspokojenia potrieb zákazníkov.

Certifikát environmentálneho manažérstva ISO 14001
Certifikát je výsledkom dobrovoľnej voľby spoločnosti A.di Arcobaleno. Spoločnosť chce mať pod kontrolou vlastné vplyvy na životné prostredie.